Субота, 25.11.2017, 09:43 | Ви увійшли як Гость | Група "Гості"

Головна | Мій профіль | Вихід | RSS | Реєстрація | Вхід

Календар

Група A

 
  1 11 червня
17:00 ПАР
Мексика


 
  2 11 червня 21:30 Уругвай Франція


 
  17 16 червня 21:30 ПАР Уругвай


 
  18 17 червня 21:30 Франція Мексика


 
  33 22 червня 17:00 Мексика Уругвай


 
  34 22 червня 17:00 Франція ПАР



 
 

Група B

 
  3 12 червня 17:00 Аргентина Нігерія


 
  4 12 червня 14:30 Південна Корея Греція


 
  19 17 червня 17:00 Греція Нігерія


 
  20 17 червня 14:30 Аргентина Південна Корея


 
  35 22 червня 21:30 Нігерія Південна Корея


 
  36 22 червня 21:30 Греція Аргентина


 
 

Група C

 
  5 12 червня 21:30 Англія США


 
  6 13 червня 14:30 Алжир Словенія


 
  22 18 червня 17:00 Словенія США


 
  23 18 червня 21:30 Англія Алжир


 
  37 23 червня 17:00 Словенія Англія


 
  38 23 червня 17:00 США Алжир


 
 

Група D

 
  7 13 червня 21:30 Німеччина
Австралія


 
  8 13 червня 17:00 Сербія Гана


 
  21 18 червня 14:30 Німеччина
Сербія


 
  24 19 червня 17:00 Гана Австралія


 
  39 23 червня 21:30 Гана Німеччина



 
  40 23 червня 21:30 Австралія Сербія


 
 

Група E

 
  9 14 червня 14:30 Нідерланди Данія


 
  10 14 червня 17:00 Японія Камерун


 
  25 19 червня 14:30 Нідерланди Японія


 
  26 19 червня 21:30 Камерун Данія


 
  43 24 червня 21:30 Данія Японія


 
  44 24 червня 21:30 Камерун Нідерланди


 
 

Група F

 
  11 14 червня 21:30 Італія Парагвай


 
  12 15 червня 14:30 Нова Зеландія Словакія


 
  27 20 червня 14:30 Словакія Парагвай


 
  28 20 червня 17:00 Італія Нова Зеландія


 
  41 24 червня 17:00 Словакія Італія


 
  42 24 червня 17:00 Парагвай Нова Зеландія


 
 

Група G

 
  13 15 червня 17:00 Кот-д'Івуар Португалія


 
  14 15 червня 21:30 Бразилія КНДР


 
  29 20 червня 21:30 Бразилія Кот-д'Івуар


 
  30 21 червня 14:30 Португалія КНДР


 
  45 25 червня 17:00 Португалія Бразилія


 
  46 25 червня 17:00 КНДР Кот-д'Івуар


 
 

Група H

 
  15 16 червня 14:30 Гондурас Чілі


 
  16 16 червня 17:00 Іспанія Швейцарія


 
  31 21 червня 17:00 Чілі Швейцарія


 
  32 21 червня 21:30 Іспанія Гондурас


 
  47 25 червня 21:30 Чілі Іспанія


 
  48 25 червня 21:30 Швейцарія Гондурас


 
 

1/8 фіналу

 
  49 26 червня 17:00 1A 2B


 
  50 26 червня 21:30 1C 2D


 
  51 27 червня 17:00 1D 2C


 
  52 27 червня 21:30 1B 2A


 
  53 28 червня 17:00 1E 2F


 
  54 28 червня 21:30 1G 2H


 
  55 29 червня 17:00 1F 2E


 
  56 29 червня 21:30 1H 2G


 
 

1/4 фіналу

 
  57 2 липня 17:00 Переможець матчу 53 Переможець матчу 54


 
  58 2 липня 21:30 Переможець матчу 49 Переможець матчу 50


 
  59 3 липня 17:00 Переможець матчу 52 Переможець матчу 51


 
  60 3 липня 21:30 Переможець матчу 55 Переможець матчу 56


 
 

1/2 фіналу

 
  61 6 липня 21:30 Переможець матчу Переможець матчу 57


 
  62 7 липня 21:30 Переможець матчу 59 Переможець матчу 60


 
 

Матч за 3-є місце

 
  63 10 липня 21:30 Програвший в матчі 61 Програвший в матчі 62


 
 

Фінал

 
  64 11 липня 21:30 Переможець матчу 61 Переможець матчу 62


 
 

«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930



Оцініть сайт
Всього відповідей: 170


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Об'єднаний фан-сайт команд ПФЛ України